Napisali o Nas – Gazeta Pomorska

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza koleżanka – Monika Kozłowska, jest jedną z bohaterek artykułu opublikowanego na łamach Gazety Pomorskiej, poświęconego portalowi BiblioNETka.pl

 

Roman Laudański

150 stron dziennie

Gazeta Pomorska

15 kwietnia 2011 r., nr 88, str. 11


Tekst artykułu dostępny jest na stronie Gazety Pomorskiej pod adresem:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110417/REGION/537102752

 

BiblioNEtka to serwis dla osób lubiących czytać i poszukujących informacji o książkach.
BiblioNETka to serwis internetowy poświęcony książkom. Nie jest przy tym tylko kolejną stroną, która prezentuje informacje o książkach i o pisarzach.
BiblioNETka jest zarówno forum wymiany opinii o książkach, jak i bardzo szybko rosnącą bazą informacji na temat książek, a także miejscem, gdzie osoba poszukująca książek może uzyskać rekomendacje interesujących ją pozycji.

Zawiera Katalog, Recenzje książek napisane przez użytkowników, Księgarnię, Komentarze dotyczące recenzji oraz Forum – miejsce na dyskusje przede wszystkim o książkach.
Jest również Czytatnik – miejsce, gdzie użytkownicy serwisu mogą dzielić się swobodnymi refleksjami na temat swoich lektur oraz zamieszczać własne utwory literackie.

Przeglądając Katalog, można dowiedzieć się, jak inni czytelnicy oceniają daną książkę.
Na podstawie tych ocen zestawiany jest Ranking najciekawszych książek w różnych kategoriach.

BiblioNETka nie jest wirtualną biblioteką.
Serwis nie oferuje zeskanowanych tekstów poszczególnych książek, lecz informuje o książkach, zachęca do czytania książek, daje możliwość dyskusji o książkach.

Informacje o BiblioNETce zaczerpnięto z jej strony internetowej o adresie:
http://www.biblionetka.pl